Idealny pomysł na prezent – personalizowany kubek

Idealny pomysł na prezent – personalizowany kubek

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby, a Ty nie masz pomysłu na prezent? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest wybór upominku, który najlepiej pasuje do solenizanta, odzwierciedla lub opisuje jego charakter i osobowość. Takie prezenty przyjmowane są z emocjami, a sentyment do nich utrzymuje się przez wiele lat, a być może nawet przez całe życie.

Warto więc zastanowić się nad tym jak widzimy naszego przyjaciela lub przyjaciółkę, z czym się nam kojarzy oraz jak spędza swój wolny czas. Jeżeli osoba, dla której szukamy prezentu jest miłośnikiem kotów, świetnym rozwiązaniem są personalizowane kubki z kotami. Stanowią one wyjątkowy i unikatowy upominek, który jest praktyczny, a swoją grafiką nawiązuje bezpośrednio do osoby, która go otrzyma.

  1. Szukasz pomysłu na prezent? – Najlepszy prezent dla miłośnika kotów
  2. Jak zamówić kubki z kotami? – Zamów prezent przez Internet

1. Szukasz pomysłu na prezent? – Najlepszy prezent dla miłośnika kotów

Koty to wyjątkowe stworzenia, które niektórzy kochają, a inni wręcz przeciwnie. Jednak osoby opiekujące się kotem w swoim domu nie mają wątpliwości, że te zwierzęta także potrzebują czułości i bliskości człowieka i podobnie jak psy mogą być naszymi przyjaciółmi.

Kubek z kotem wydaje się więc być idealnym prezentem dla każdego miłośnika tych małych czworonogów. Możesz mieć pewność, że taki upominek wywoła uśmiech na twarzy solenizanta i na pewno będzie użytkowany przez długi czas.

Być może kubki wydają Ci się przestarzałym i mało atrakcyjnym pomysłem na prezent urodzinowy, jednak sporo zależy od samego kubka, który wybierzesz. Rzeczywiście gotowe kubki, które możemy znaleźć w marketach mogą prezentować się tandetnie, a nadrukowane na nich hasła często bardziej wprawiają w zakłopotanie, niż śmieszą odbiorcę. Z takich kubków raczej nie korzysta się chętnie i ukrywamy je przed znajomymi.

Jeżeli jednak zdecydujesz się zamówić kubek, który będzie spersonalizowany, możesz liczyć na szczere zadowolenie. Kubki z kotami są wyjątkowe i unikatowe, przez to, że idealnie pasują do charakteru osoby, która otrzyma upominek. Najbardziej cieszy możliwość samodzielnego zaprojektowania kubka. Począwszy od wybrania jego kształtu i tła, na wyborze postaci i pupila kończąc.

Nie musisz martwić się o trwałość swojego prezentu. Wykonany nadruk jest wysokiej jakości, a kubek można zmywać w zmywarce. Dzięki temu będzie mógł być użytkowany przez długi czas, nie tracąc przy tym swoich walorów estetycznych.

2. Jak zamówić kubki z kotami? – Zamów prezent przez Internet

Chcąc zamówić spersonalizowany kubek z kotem nie musisz wychodzić z domu i zwiedzać centrów handlowych, przebierając setki rzeczy, których i tak nie kupisz. Wszystko możesz zrobić w prosty sposób we własnym domu przy pomocy Internetu. Wystarczy wejść na stronę producenta i odszukać odpowiednią zakładkę dającą możliwość zaprojektowania kubka.

Teraz możesz wszystko zrobić samodzielnie, dzięki czemu Twój prezent zyska dodatkową sentymentalną wartość. Na początku zdecydujesz o kształcie kubka. Spośród gotowych grafik możesz dokonać wyboru najbardziej odpowiedniego według Ciebie tła. Następnie wybór sylwetki postaci, która będzie odpowiednikiem osoby, której kubek jest dedykowany. Oczywiście nie może zabraknąć kota. Możesz wybrać czworonoga, który najbardziej przypomina jego pierwowzór.

Tak przygotowany kubek jest gotowy do przesyłki. Dostawa na wskazany adres odbędzie się szybko. Pamiętaj, żeby swój prezent elegancko zapakować.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *