Kubek z kreatora – sposób na spersonalizowany kubek

Kubek z kreatora – sposób na spersonalizowany kubek

Cześć wszystkim, dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o moim nowym, wspaniałym kubku, który zaprojektowałam sobie w kreatorze na stronie www.fotobloki.pl. Od dawna szukałam kubka, który byłby nie tylko funkcjonalny, ale również oryginalny i spersonalizowany. I w końcu udało mi się znaleźć idealne rozwiązanie.

Kreator, który znajdziecie na stronie https://fotobloki.pl/gadzety-na-prezent/kubek-z-twoim-wzorem-kreator-projektow , okazał się bardzo łatwy w obsłudze. Po wybraniu odpowiedniego kubka (dostępne są różne kolory wnętrza i uszka) wystarczyło dodać zdjęcie lub dowolny inny obrazek. Ja postawiłam na minimalistyczny wzór w kolorze różowym, który idealnie wpasował się w mój gust i styl.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że kreator pozwolił mi dokładnie zaprojektować kubek według moich preferencji. Mogłam dostosować rozmiar i położenie wzoru, a także dodać tekst, który idealnie dopełnił całość.

Kiedy już zaprojektowałam swój kubek, musiałam tylko poczekać kilka dni na jego dostawę. Już po otwarciu paczki wiedziałam, że dokonałam właściwego wyboru. Kubek jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki i idealnie pasuje do mojego stylu. Teraz mogę cieszyć się swoim spersonalizowanym kubkiem i używać go każdego dnia. Ja akurat wykorzystuję go praktycznie wyłącznie do picia mojej ulubionej kawy, ale Wy możecie zrobić z nim cokolwiek, także użyć do przechowywania swoich ulubionych długopisów i ołówków, czy też innych bibelotów.

Poniżej przedstawiam Wam krótką instrukcję, jak szybko i w naprawdę łatwy sposób możecie zaprojektować kubeczek ze swoim własnym wzorem.

 1. Wybierz kubek
  Na początku musisz wybrać kubek, na którym chcesz wykonać swój projekt. Na stronie znajdziesz kilka różnych opcji kolorystycznych kubków. Wybierz kubek, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie dostępne kubki mają pojemność 330ml i nadają się do mycia w zmywarce.
 2. Dodaj grafikę lub zdjęcie
  Kolejnym krokiem jest wybór koloru tła (możesz go nie ustawiać, wówczas tłem będzie biały kubek) oraz dodanie grafiki lub zdjęcia, które chcesz umieścić na swoim kubku. Możesz wykorzystać własne zdjęcie lub grafikę, lub skorzystać z dostępnych na stronie szablonów i grafik (każdy z już dostępnych projektów możesz oczywiście modyfikować po swojemu). Aby dodać swoje zdjęcie lub grafikę, kliknij przycisk „Zdjęcia”, a następnie  „Wgraj pliki z dysku” i wybierz odpowiedni plik z dysku swojego komputera.
 3. Dostosuj projekt
  Kiedy już dodasz grafikę lub zdjęcie, możesz dostosować projekt do swoich potrzeb. Masz możliwość zmiany wielkości, możesz zdjęcie obrócić i przesunąć je w odpowiednie miejsce na powierzchni kubka. Możesz także dodać dowolny tekst lub inne, dodatkowe elementy do swojego projektu. W  każdej chwili możesz również podejrzeć, jak twój projekt będzie wyglądał już na wybranym przez Ciebie kubku klikając „Zobacz podgląd 3D” w prawym górnym rogu kreatora.
 4. Zapisz projekt
  Kiedy już dokonasz wszystkich zmian i stwierdzisz, że projekt kubka wygląda dokładnie tak, jak powinien, wystarczy, ze klikniesz zielony przycisk „Zamów” w prawym górnym rogu ekranu, a wymarzony i spersonalizowany kubek trafi do realizacji.
 5. Czekaj na przesyłkę.
  Teraz nie pozostaje już nic innego, jak sfinalizować całe zamówienie i poczekać kilka dni na przesyłkę z naszym pięknym kubeczkiem.

Podsumowując, korzystanie z kreatora na stronie fotobloki.pl okazało się dla mnie świetnym doświadczeniem. W łatwy i przyjemny sposób mogłam zaprojektować sobie spersonalizowany kubek, który idealnie wpasował się w mój styl i gust. Polecam każdemu, kto szuka oryginalnego i unikalnego gadżetu, którym może się pochwalić przed przyjaciółmi. Lub poszukuje oryginalnego i niebanalnego prezentu dla bliskich. Dodatkowo do końca kwietnia na hasło: KUBEK17 otrzymacie 17% zniżki na taki właśnie kubek.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *