Jak zwiększyć rozmiar piersi przez uciskanie

Jak zwiększyć rozmiar piersi przez uciskanie

Piersi kobiety są jedną z części ciała, które symbolizują jej piękno. Kobieta z płaską klatką piersiową może czuć się nieatrakcyjne. Niektóre z wyzwań jakie może ona mieć to niedopasowane ubrania i trudności w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru biustonosza. Każda kobieta pragnie, aby mieć kształtne i jędrne piersi. To pragnienie może prowadzić niektóre kobiety do kompleksów. Czy można zrobić coś, aby naturalnie zwiększyć rozmiar piersi? Oto kilka porad:

1. Codziennie stosuj odpowiednią dietę

Jednym z faktów dotyczących piersi jest to, że małe piersi są wynikiem przyjmowania niewłaściwego rodzaju jedzenia. W okresie dojrzewania, czyli kiedy zachodzą zmiany hormonalne, w tym powiększenie piersi, większość dziewcząt ma ochotę na niezdrowe jedzenie i w większości przypadków pomija zbilansowaną dietę. Jednym z efektów jest wówczas brak estrogenu, hormonu, który odpowiada za powiększenie piersi. Aby to naprawić, należy spożywać pokarmy bogate w estrogeny, takie jak ziarna soi i produkty sojowe. Właściwa dieta jest kluczowa, aby uzyskać lepsze efekty z uciskania piersi.

2. Wygodna pozycja przed uciskaniem

Weź głęboki oddech przed każdym ćwiczeniem. Upewnij się, że twoje ciało jest dobrze nawodnione poprzez przyjmowanie dużej ilości wody. To pomoże Ci się bardziej zrelaksować i oczyścić umysł. Połóż się na wygodnym łóżku twarzą do góry. Połóż poduszkę na głowie, aby było Ci wygodnie.

3. Masuj podczas uciskania

Lekkie uciskanie piersi na dłuższą metę zwiększy ich rozmiar. Będzie skuteczniejsze, jeśli dołączysz do tego masowanie. Masaż zwiększa przepływ krwi w gruczołach i tkankach piersi, a to sprawia, że wydają się pełniejsze. Pomaga również stać się piersiom bardziej jędrnymi, co jest kluczem do kształtnych piersi. Masaż może być wykonany przez ekspertów, lub można zrobić to samemu.

4. Używaj olejków do masażu

Powodem, dla którego olejki i kremy do masażu są zalecane w metodzie uciskania, jest zapewnienie maksymalnych rezultatów. Powszechnie wiadomo, że olejek do masażu wnika w głąb skóry i powoduje odprężenie, a w tym przypadku działa jak stymulator. Pobudza tkanki i gruczoły piersi do wydzielania hormonów, które powiększają piersi.

5. Uciskanie między ćwiczeniami

Aby przekształcić maleńkie piersi w zgrabne i atrakcyjne, potrzeba czegoś więcej niż wygodnego uciskania. Ćwiczenia takie jak pompki, wyciskanie na klatkę piersiową i wymachiwanie ramion doprowadzą Cię tam, gdzie chcesz. Działają na tkanki w twoich piersiach. Ćwiczenia te ujędrniają górną część ciała, a tym samym odsłaniają kształt piersi. Delikatne głaskanie piersi pomiędzy ćwiczeniami pozwoli Ci zmaksymalizować wyniki.

6. Uciskanie piersi we właściwy sposób

Dla uzyskania maksymalnych rezultatów, podczas masowania lub naciskania na piersi należy stosować ruch okrężny do wewnątrz zgodnie z ruchem wskazówek zegara i ruch okrężny na zewnątrz w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Zapewni to wyeksponowanie zgrabnych piersi, a także bardziej podkreślenie dekoltu.

7. Wypracuj rutynę

Transformacja twoich piersi nie dokona się z dnia na dzień. Trzeba stworzyć rutynę, którą będziesz stale wykonywać. Stosuj te techniki dwa razy dziennie, aby uzyskać maksymalne wyniki. Uciskanie możesz wykonywać np. podczas kąpieli i przed snem. Powinnaś wykonywać te ćwiczenia, które sprawiają ci przyjemność. Pomaga to zrelaksować ciało i przygotować je na pozytywne zmiany.

Wnioski

Pierwszym krokiem do osiągnięcia wszystkiego, czego zapragniesz, jest pokochanie siebie. Ten krok sprawi, że wybierzesz odpowiednie sposoby na powiększenie piersi. Uciskanie jest sposobem naturalnym i nie ma skutków ubocznych jak zabiegi chirurgicznne. Dzięki odpowiednim sposobom masażu z pewnością zobaczysz i poczujesz efekty swojej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *