Dlaczego Psi Patrol jest tak popularny wśród małych dzieci?

Dlaczego Psi Patrol jest tak popularny wśród małych dzieci?

Większość dzieci w wieku przedszkolnym potrafi bezbłędnie wyśpiewać piosenkę z czołówki, ma swojego ulubionego pieska i nie może oderwać się od ekranu, gdy wyświetlane są na nim przygody Rydera i jego wiernej ekipy szczeniaków. Co sprawiło, że animowana bajka Psi Patrol zdobyła niezwykłą popularność niemal na całym świecie, stając się numerem jeden wśród seriali dla dzieci?

Urocze pieski + najnowsze technologie to gotowy przepis na sukces! 

Nie każdy wie, że Psi Patrol powstał jako bajka mająca promować rozkładaną ciężarówkę. Twórcom zabawki najbardziej spodobał się projekt przedstawiony przez Keitha Chapmana, który pracował wcześniej między innymi przy produkcji Mapeciątek i Fraglesów, a ostatnio stworzył świetnie przyjęty serial Bob Budowniczy. Pomysł był prosty, a zarazem genialny – oto ekipa sześciu uroczych szczeniaków różnych ras wyposażonych w sprzęty, jakich nie powstydziłby się sam agent 007, pod wodzą 10-letniego chłopca Rydera w każdym odcinku spieszy na pomoc mieszkańcom miasteczka, nieodmiennie wybawiając ich z każdej opresji. 

W tej kanadyjskiej bajce mamy wszystko, co fascynuje kilkuletnie dzieci (zarówno dziewczynki, jak i chłopców): wesołe pieski o różnych charakterach, specjalistyczne pojazdy i gadżety, dynamiczną akcję, wciągające przygody i przyjazną atmosferę. Wszystko to w przewidywalnych ramach – każdy odcinek ma niemal identyczny przebieg, od zawiązania akcji po szczęśliwy finał, co pozwala maluchom czuć się bezpiecznie i z zaangażowaniem śledzić kolejne perypetie ulubionych bohaterów.

Psi Patrol niesie za sobą pozytywne przesłanie – pieski są zawsze chętne do pomocy, zgodnie z hasłem przewodnim „Nie ma problemu, którego nie rozwiążemy” znajdują wyjście z każdej sytuacji, działają wspólnie i nigdy się nie poddają, a przy tym promują uniwersalne wartości takie jak przyjaźń, uczciwość, odwaga i szacunek dla przyrody. Być może dlatego zabawki na licencji Psiego Patrolu należą do najchętniej wybieranych z asortymentu naszego sklepu – zastanawia się pracownik internetowej hurtowni z zabawkami Kraina Zabawy.

Zabawki na licencji Psiego Patrolu podbijają świat 

Psi Patrol szybko odniósł niezwykły sukces, stając się bajką uwielbianą na całym świecie – od 2013 roku, kiedy powstała, emitowano ją już w 170 krajach i przetłumaczono na 30 języków! W ślad za popularnością animacji ruszył ogromny popyt na zabawki i gadżety na jej licencji, których sprzedaż generuje zyski na poziomie miliarda dolarów rocznie, a więc więcej niż analogiczne zabawki nawiązujące do Krainy Lodu czy nawet Gwiezdnych Wojen. No cóż, dzieci kochają pieski i chcą mieć je przy sobie cały czas…

Wybór gadżetów i zabawek z Psiego Patrolu jest imponujący. Znajdziemy wśród nich figurki i maskotki przedstawiające głównych bohaterów, ich pojazdy, sprzęty (np. tablet Rydera), bazę i całe zestawy, a także puzzle czy gry. Na rynku nie brakuje również ubrań, poduszek, pościeli, tapet czy dywanów z wizerunkami popularnych piesków, które w wielu domach całkiem dosłownie wyskakują z lodówki – np. zdobiąc opakowanie jogurtu. Psi Patrol znajdziemy w postaci makaronu, na paście do zębów czy w formie słodkich figurek na tort. Jak się okazuje, bohaterskie pieski są po prostu wszędzie!

Wśród zabawek cieszącym się największym uznaniem u dzieci są jednak przede wszystkim figurki psów i ich fantastyczne, transformujące pojazdy o niecodziennych funkcjach. Dzięki nim maluchy mogą odgrywać ulubione sceny z bajki i wymyślać zupełnie nowe przygody swoich pupili, bawiąc się zarówno samodzielnie, jak i z kolegami. Ogromna popularność tej bajki sprawia, że kupując przedszkolakowi zabawkę z Psiego Patrolu, możemy być pewni, że ucieszy się z takiego prezentu.

Materiał Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *