Płaszcze damskie — jakie modele królują w tym sezonie?

Płaszcze damskie — jakie modele królują w tym sezonie?

Płaszcze damskie to jeden z najpopularniejszych rodzajów okrycia wierzchniego zarówno na sezon jesienny jak i zimowy. Jednak trendy w modzie damskiej regularnie się zmieniają. Jakie więc płaszcze królują w tym sezonie?

Płaszcze damskie w typie oversize — idealne do każdej sylwetki

Jednym z najgorętszych trendów tego sezonu są oryginalne płaszcze damskie w typie oversize. Jak łatwo można się domyślić, że uwagi na ich unikalny krój, świetnie dopasują się one do każdej sylwetki.

Płaszcze damskie oversize świetnie uzupełnią sportową stylizację, a jednocześnie nadadzą jej znacznie większej elegancji. Mogą posiadać one dodatkowo praktyczny kaptur, który pomoże paniom ochronić fryzurę podczas wyjątkowo wietrznej pogody.

Nie da się ukryć, że z uwagi na swój krój, te oryginalne płaszcze damskie świetnie maskują drobne niedoskonałości sylwetki i nadają jej znacznie lepszych proporcji.

Płaszcz w pepitkę — hitowy krój obecnego sezonu!

Kolejnym modelem płaszczy damskich, na które panie powinny zwrócić uwagę w tym sezonie, to płaszcze w pepitkę. Są to wyjątkowo modne, eleganckie, oryginalne płaszcze damskie, które sprawdzą się zarówno w trakcie kreowania codziennych stylizacji, jak i tych, które dedykowane są specjalnym okazjom.

Płaszcze damskie w pepitkę wyróżniają się swoim minimalizmem. Ich krój jest względnie prosty, przez co już pokochały go kobiety na całym świecie. Świetnie dopasuje się do sylwetki, nawet tej, która może pochwalić się bardziej kobiecymi kształtami.

Ten model dedykowany jest głównie stylizacjom eleganckim. Jednak wiele celebrytek pokazało, że można nosić go nawet w towarzystwie dresów i dalej świetnie się prezentować!

Płaszcz damski w typie futrzanej kamizelki — komfort i swoboda ruchu!

Ostatnim rodzajem płaszcza damskiego, który warto posiadać w obecnym sezonie w swojej szafie, jest model w typie futrzanej kamizelki. To świetne uzupełnienie zarówno eleganckiej jak i sportowej stylizacji, na nieco chłodniejsze dni.

Oryginalny płaszcz damski z dodatkiem przyjemnego w dotyku futra gwarantuje nie tylko komfort, ale także i ciepło. Co prawda, w sezonie zimowym może on nie być wystarczający, jednak idealnie sprawdzi się na jesień!

Ten model płaszcza damskiego również świetnie dopasuje się do każdej sylwetki — wydobędzie jej atuty i sprytnie zamaskuje drobne niedoskonałości. Panie z pewnością nie pożałują takiego zakupu!

Artykuł sponsorowany