3 pomysły na prezent na panieńskie w stylu boho

3 pomysły na prezent na panieńskie w stylu boho

Symboliczne pożegnanie stanu wolnego, celebrowane w towarzystwie bliskich kobiet to wieczór, na który z utęsknieniem czeka niejedna przyszła Panna Młoda. Modne przyjęcia w niczym nie przypominają szalonych nocy o mocno erotycznym zabarwieniu, organizowanych jeszcze kilka lat wstecz. Popularnością w budowaniu imprezowego klimatu cieszy się styl boho. Motywu widocznego w dekoracjach nie może zabraknąć również w prezencie na panieńskie.

Styl boho jako eksplozja kobiecości i naturalności

Romantyczne akcenty w pastelowym wydaniu, eksplozja naturalności i kobiecość widoczna w każdym akcencie. Styl boho nie bez powodu jest najczęściej i najchętniej wybieranym motywem imprez tematycznych, w czołówce których niezmiennie plasują się wieczory panieńskie. Celebrację wolności i więzi łączącej przyszłą Pannę Młodą z przyjaciółkami nierzadko uzupełniają warsztaty florystyczne, sesje masażu albo kreatywne zajęcia z haftu. O ile atrakcje wieczoru mają ucieszyć wszystkie uczestniczki przyjęcia, o tyle prezent na panieńskie dedykuje się wyłącznie samej zainteresowanej. Trudność polega na tym, że upominek powinien pozostawać spójny ze stylem i charakterem spotkania.

Upominek, który podkreśla piękno kobiecego ciała

Styl boho charakteryzuje się wyraźnym nawiązaniem do naturalności. Prezent na panieńskie, organizowane w modnej stylistyce ma za zadanie subtelnie podkreślić piękno kobiecego ciała, zachować naturalne kształty i wyzwolić pierwotną siłę kobiecości. Gustownych propozycji warto poszukać w ofercie polskiej marki Obsessive. Producent udowadnia, że nie tylko pastele pozostają spójne z naturą.

1. Czarny koronkowy komplet, charakteryzujący się efektownym wykończeniem eyelash to bielizna odpowiednia na również na noc poślubną. Subtelny miękki top w gorsetowym stylu, fiszbiny podtrzymujące piersi i dekoracyjne paseczki, zmysłowo układające się na ciele uzupełniają stringi i obłędny pas do pończoch.

2. Kobieca bielizna w stylu boho to również akcenty florystyczne. Zwiewna koszulka typu babydoll, wykończona kwiatowym haftem i odważne stringi zwrócą uwagę na piękno kobiecego ciała, wciąż pozostawiając wiele do odkrycia.

3. Misterna biżuteria, oplatająca piersi i biodra to propozycja, która współgra z kobiecymi kształtami. Lekkie, elastyczne i zwracające uwagę, perfekcyjnie prezentują się na nagim ciele. Możliwości stylizacyjnych jest jednak o wiele więcej. Łańcuszki uzupełniają erotyczne komplety z body albo gorsetem i mogą być noszone na co dzień, na przykład – z prostą sukienką.

Materiał Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *