Prezent dla mężczyzny – propozycje do 50, 100, 200 i 300 zł

Prezent dla mężczyzny – propozycje do 50, 100, 200 i 300 zł

Mężczyźni lubią prezenty praktyczne, wszelkie zbieracze kurzu z dużą dozą prawdopodobieństwa okażą się zbędne, więc lepiej unikać prezentów, które wylądują na półce i będą jedynie „wyglądać”.

Poniżej prezentujemy listę pomysłów na prezent dla mężczyzny, który sprawi wiele radości Twojemu mężczyźnie. Lista jest uniwersalna i nada się zarówno na rocznicę ślubu, urodziny, walentynki, mikołajki jak i pod choinkę.

Nasze propozycje prezentowe:

Prezent do 50zł

Prezent do 100zł

Prezent do 200zł

Prezent do 300zł

Prezent dla mężczyzny do 50zł

 • Elegancki krawat lub spinki do mankietów

To prezent gustowny i klasą, a dodatkowo przydatny. W szafie każdego faceta powinien znaleźć się taki elegancki zestaw zakładany tylko na specjalne okazje.

 • Portfel

Klasyka męskich prezentów. Jeśli jego obecny portfel ma już kilka lat i zaczyna okazywać oznaki zużycia – pomysł na prezent masz z głowy, przyda się na pewno.

 • Pendrive

To jeden z tych prezentów, które się przydają, nawet jeśli ma się już kilka. Warto zawsze mieć jakiś przy sobie, a niestety mają tendencję do znikania w najmniej odpowiednich momentach.

Prezent dla niego do 100 zł

 • Zestaw narzędzi – dla majsterkowicza

Jeśli Twój facet lubi majsterkować, a jest duża szansa, że lubi, nawet gdy tego nigdy nie okazywał, to taki prezent może okazać się strzałem w dziesiątkę. Przy okazji może wreszcie naprawi tę wystającą rzecz przy poręczy na balkonie, o której mówisz mu od pół roku?

 • Ulubiony film w ładnym wydaniu DVD/Blu-Ray lub książka w lubianej tematyce

Nawet jeśli fabułę zna już na pamięć i siedząc w T-shircie z motywem z filmu, popijając przy tym kawę z kubka, na którym jest cytat z niego to i tak kolekcjonerskie lub limitowane wydanie będzie doskonałym prezentem. To jeden z wyjątków, gdzie prezent dla faceta, mimo że wyląduje na półce i tylko tyle, będzie go cieszył.

Prezent dla faceta do 200 zł

 • Gra komputerowa/na konsole

Jeśli masz faceta-gracza to zawsze trafionym prezentem będzie kolejny tytuł do jego kolekcji. Warunek jest jeden, musisz się mniej-więcej orientować w gatunkach, które lubi, a jeszcze lepiej znać tytuły, w które gra. Może akurat wyszedł dodatek lub nowa edycja?

 • Elegancki alkohol np. dobra Whisky

Wyjątkowo elegancki prezent godny prawdziwego Dżentelmena. Idealny do raczenia się nim powoli w spokojne wieczory. Każdy dojrzały facet na pewno doceni wagę takiego podarunku.

 • Bilet na ważny mecz lub koncert

Obojętne czy jest fanem sportu, czy muzyki, bilet na wyjątkowe wydarzenie to gwarancja niezapomnianego prezentu – dawki takich emocji, że wspomina się je potem latami.

Prezenty za ponad 300 zł

Sprzęt Elektroniczny

Nie oszukujmy się, panowie uwielbiają elektroniczne gadżety. Jeśli tylko pozwala Ci na to budżet, to na pewno znajdziesz coś, czego jeszcze nie ma, a na pewno mu się przyda np.:

 • Kamera sportowa

Szczególnie jeśli jeździ na rowerze lub nartach. Wodoodporna kamerka może również zapewnić wam super filmy z wakacji, które obejrzane po latach przywołają fajne wspomnienia.

 • Wideorejestrator samochodowy

Wiadomo, że Twój facet jest w jego mniemaniu najlepszym kierowcą na świecie, ale jednak kamerka samochodowa zawsze może się przydać (oczywiście, tylko po to, żeby mieć dowody na fatalną jazdę innych użytkowników dróg).

 • Opaska sportowa lub Smartwatch

Jeśli trenuje, a jeszcze nie posiada, to z pewnością mu się spodoba. Możliwość monitorowania treningu i postępów pozwoli na osiąganie lepszych wyników, a jeśli nie trenuje, to taki prezent może go do tego zachęcić „Idź i zobacz ile kalorii spalisz i jakie będziesz miał tętno po dwóch kółkach dookoła bloku”.

 • Dron

Z trudnych do wyjaśnienia przyczyn drony bardzo podobają się mężczyznom. Możliwe, że to efekt dziecięcych marzeń o zdalnie sterowanych samolotach i helikopterach, które dawniej były tylko w sferze marzeń. Dziś to możliwe bez żadnych problemów, a dron z kamerą pozwala wznieść filmy z wakacji na zupełnie inny poziom.

 • Voucher na jazdę off-road

Jeśli Twój facet jest miłośnikiem motoryzacji, nie da się znaleźć lepszego prezentu niż wyprawa off road. Możliwość osobistego doświadczenia przeprawy przez przeszkody, które pozornie wydają się niemożliwe do pokonania samochodem zapadną mu w pamięci na długo.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *