Biżuteria na prezent dla mężczyzn na Boże Narodzenie

Biżuteria na prezent dla mężczyzn na Boże Narodzenie

Biżuteria dla facetów to idealny pomysł na prezent na Boże Narodzenie. Może to być prosta bransoletka albo designerski sygnet czy elegancki zegarek. Sprawdź nasze propozycje na upominek pod choinkę.

Męska biżuteria na prezent pod choinkę

Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania bliskich. Jeśli szukasz wyjątkowych pomysłów na prezenty świąteczne dla chłopaka, taty albo brata, prezentujemy coś dla miłośników biżuterii męskiej.

Męska biżuteria bywa pomijana, jeśli chodzi o prezenty dla mężczyzn. Powoli jednak się to zmienia, wielu panów docenia delikatne błyskotki. Idealnym upominkiem może być na przykład złoty łańcuszek męski, bransoletka, sygnet czy zawieszka albo spinki do mankietów i szpilki do krawatów. Kilka inspiracji znajdziesz poniżej.

Pudełko na biżuterię

Przede wszystkim bardzo duże znaczenie ma odpowiednie przechowywanie biżuterii, dlatego zainwestuj w szkatułkę albo pudełko. W nim warto umieścić wszystkie ulubione ozdoby – zegarki, łańcuszki czy bransoletki. Dzięki temu biżuteria na długo zachowa swój blask, nie będzie poplątana ani podatna na inne uszkodzenia. To również prosty sposób, by utrzymać wszystko w porządku.

Złoty łańcuszek męski

Delikatna ozdoba z prostą zawieszką to jeden z topowych pomysłów. Rodzajów łańcuszków jest tak dużo, że można znaleźć odpowiedni model dla każdego mężczyzny. Jedni wybiorą subtelny i niewielki, inni gruby choker. Chętnie wybierany jest też splot pancerka. Jest to jeden z najbardziej popularnych modeli. Złoty łańcuszek męski o splocie pancerki składa się z połączonych ze sobą pojedynczych ogniw spłaszczonych po bokach.

Bransoletka męska

Łańcuszki męskie to klasyczna ozdoba, która zagościła w męskiej modzie na stałe. Do wyboru są najróżniejsze rodzaje – stalowe, złote, srebrne, drewniane, z koralików. Bez problemu możesz trafić w gust swojego mężczyzny. Od kilku sezonów bransoletki koralikowe są na szczycie listy. Wielbiciele klasyki ucieszą się ze złotej bransoletki, na przykład z ogniwami o splocie królewskim.

Spinki do mankietów

A może tematyczne spinki do koszuli? Na przykład sanie, renifery, choinki albo pudełka z prezentami. Możesz też postawić na klasykę – złote lub srebrne spinki o minimalistycznym kształcie. Jeśli znasz jego pasję, postaw na modele nawiązujące do nich tematycznie – może to gitara, saksofon, piłka albo samolot? Dla mężczyzn, którzy nie lubią za bardzo eksperymentować z modą, warto wybrać stylowe spinki z białego złota. Uniwersalne będą też srebrne spinki z niebieskim wypełnieniem.

Na zlecenie W.KRUK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *