Nieoczywiste pomysły na randkę

Nieoczywiste pomysły na randkę

Czeka cię randka, a nie masz pomysłu co zrobić i gdzie się wybrać? Nie masz ochoty na kolejną oklepaną kolację w restauracji i kino? Sprawdź kilka naszych mniej oczywistych propozycji na miłe spędzenie czasu z drugą osobą.

Poznajcie trochę historii

Zwłaszcza jeśli przeprowadziłeś się do nowego miejsca, możesz nie znać lokalnej historii miejsc, które mijasz każdego dnia. Priorytetowo potraktujcie te aspekty miasta, które są niedoceniane lub mniej znane, i postarajcie się wykorzystać tę okazję, by stać się świadomymi obywatelami. W niektórych miastach organizowane są wycieczki autobusowe, jeśli wolisz jeździć i słuchać. Udawanie turysty we własnym mieście to też ciekawy pomysł na randkę.

Układajcie Puzzle

Nazwij to dziecinnym, ale nie ma nic bardziej relaksującego niż układanie z kimś 500-elementowych puzzli. Rozmowa płynie, a jeśli zabraknie Ci rzeczy do omówienia, możesz po prostu podnieść kawałek, aby zapytać, gdzie jest jego odpowiednik. BUM, natychmiastowe przerwanie niezręcznej ciszy.

Wybierzcie się do szkoły winiarstwa

Tak, dobrze przeczytałeś: Nie degustacja, ale szkoła wina. Dzięki temu oboje poczujecie się pełni klasy i kultury, ponieważ dowiecie się, jak prawidłowo degustować ten trunek, rozróżniać jego rodzaje, znaleźć to, co lubicie najbardziej, a dopiero przy okazji spróbować pysznego wina. Zawsze będzie o czym dyskutować podczas popijania!

Czas na lodowisko

Ubierzcie się ciepło i idźcie na lodowisko. Uczenie się lub uczenie kogoś nowej rzeczy pomaga zbliżyć do siebie ludzi, więc przygotuj się na to, że będą lecieć iskry. Nie zapomnij o gorącej czekoladzie na koniec.

Joga w parku

Załóżcie ubrania do ćwiczeń i wybierzcie się do parku, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i odrobiny relaksu. Partnerskie pozycje jogi to zawsze strzał w dziesiątkę i szansa na trochę bliskości.

Idźcie się pośmiać

Nic tak dobrze nie wpływa na emocje między dwojgiem ludzi jak wspólny śmiech. Nie ma znaczenia czy wybierzecie się do klubu na amatorski Open mic, Stand-up czy na gwiazdy kabaretu znane z telewizji jak Kabaret Młodych Panów, dobra zabawa gwarantowana.

Wycieczka rowerowa i piknik

Zaczerpnijcie świeżego powietrza i pojeździjcie razem na rowerach. To idealny wstęp do drugiej części randki: pikniku w plenerze, gdzie możecie usiąść, zrelaksować się i cieszyć się swoim towarzystwem. A jedzenie będzie bez wyrzutów sumienia, bo przecież ćwiczyliście.

Weźcie udział w lekcji gotowania

Od razu będzie wiadomo, czy związek ma szansę, gdy okaże się, kto jest lepszy w kuchni. Podejdźcie do tego z odpowiednim nastawieniem – po prostu dobrze się bawcie i bądźcie gotowi narobić bałaganu – co oznacza, że będziecie się świetnie bawić.

Odwiedźcie galerię sztuki

Niezależnie od tego, czy jesteś prawdziwym miłośnikiem sztuki, czy po prostu chcesz się z nią zapoznać, będzie to świetne spokojne miejsce, w którym oboje będziecie mogli ocenić swoje zainteresowania i umiejętności konwersacyjne. Jeśli obawiasz się, że nie będziesz miał o czym rozmawiać, wybierz galerię sztuki nowoczesnej, albo wystawę zdjęć z jakiegoś egzotycznego miejsca, o którym oboje nic nie wiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *